İlçelerKartal

AYDIN KAYA DAN KARTAL GAZETECİLER DERNEĞİNE TAM DESTEK

Kartal Gazeteciler Derneği yeni kurulmuş olmasına rağmen yaptığı ziyaret ve hayırlı olsun ziyaretleri ile gündemden düşmüyor.

M. Selim Akdoğan Başkanlığında kurulan Kartal Gazeteciler Derneği çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Kartal’ın saygın simalarından Aydın Kaya’yı Kartal Gazeteciler Derneği Başkanı ve yönetimi olarak sahibi olduğu Turuncu Kafe’de ziyaret etti.

Sohbet havasında geçen ziyarette saygın İş İnsanı Aydın Kaya “ Böyle bir derneğin Kartal’da kurulması gerektiğini ve çok geç kalınmış bir karar olduğunu vurgularken, bugün burada sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyduğumu aynı zaman da bu ekiple her zaman birlikte olacağımı belirtmek istiyorum” dedi.

Kartal Gazeteciler Dernek Başkanı M. Selim Akdoğan “ öncelikle bizleri burada misafir ettiğiniz için kendim ve yönetimim adına çok teşekkür ediyorum. Bizler bir bütün olmak için bir araya geldik. Kartal’ın sorunlarını biliyoruz bunu en yüksek makamlara iletmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Derneğimiz 8 gazetenin birleşmesi ile oluştu. Bizler gecesini gündüze katarak insanlara faydalı olmak için çalışan emektarlarız. Yanımızda olduğunuzu bilmek bizleri çok sevindirdi ayrıca sizler gibi saygın ve tecrübeli insanlarla daha da güçleneceğimize inanıyoruz” dedi.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı