Köşe Yazıları

KARTAL BASIN TARİHİNE ALTIN MADALYON

Gectigimiz Cuma gunu Kartal Basin tarihinde bir ilk yasandi

Gectigimiz Cuma gunu Kartal Basin tarihinde bir ilk yasandi. Kazakisanda faaliyet gosteren  Turk Dili Konusan Gazeteciler Dernegi Baskani Naziye Joyamergen nezaretinde bir ekip Istanbul’a geldi.
Kartal Gazeteciler Dernegi ve Avrasya Gazeteciler Derneginin ortaklasa daveti ile Kartal Belediye Baskanligina ve Tuzla Belediyesine bir ziyaret gerceklestirdiler. Ziyarete Turkiye Gazeteciler Federasyono Genel Baskani Yilmaz Karacada iştirak etti.
Buraya kadar hersey olmasi gereken gibi idi, ama şunu soylemeden gecemeyeceğim. En az 60 kisilik bir grubu en guzel şekilde ağirlayan Kartal Belediye Baskan’i Gökhan Yüksel ve Kartal Belediyesi başkan yardımcısı Adem Uçar ve basın Müdüru Hüseyiin Caner Güler katıldı. Kartal Gazeteciler Dernegi Baskani Selim Akdogan ve yonetimini, Avrasya Gazeteciler Dernegi Baskani Oguzhan Bayrak ve yonetimine buyuk bir tesekkur etmek gerek.
Misafirperverligin en güzel sergilendigi organizasyonda katilan misafirlerin memnuniyeti gözlerinden okunuyordu.       Yapilabilecek seygınlığın en iyilerinin yapildiği, organizasyon basinda da büyük yanki uyandirdi.  Tüm ulusal ve yerel basinin yer verdigi haberlerle organizasyon duyuruldu.              Ozellikle Kartal’da birlik olunca oluyormuş demek dedirten bu organizasyonu düzenleyen her iki derneğe de çiktiklari yolda başarilar dilerim. Sayin Gökhan Yüksel’de her zamanki nezaketi,beyfendiliği ve güler yüzü ile konuklarla yakindan ilgilendi.
Birlik dirlik getirdi ve bir zamanlar yapilamayanlar bu donemde yapilmaya baslandi.

 Bu organizasyonu bir başlangic sayip daha iyilerini yapmak üzere çiktiğimiz bu yolda yolumuza çikan engelleri asacağımiza inaniyorum….OZGÜRCE OZGÜR GÜNLERE
Latest posts by Dursun SABANCI (see all)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı