KartalManşetTeknolojiYaşam

ÇDMB, EROL DEMİREL BAŞKAN ADAYI

"14-15 Mayıs 2022 tarihinde seçimli Genel Kurul yapılacak"

Çağdaş Demokrat Muhasebeciler birliği, Kartal Volkan Arpacı Restoran’da Düzenledikleri bir kahvaltı programında bir araya geldiler. Katılımın yüksek olduğu programa Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yükse, CHP ilçe başkanı Efendi Argunşah, Başkan Yardımcısı İmam Aydın, ÇDMB önemli yönetici ve üyelerin hazır bulunduğu programda 14-15 Mayıs 2022 tarihinde yapılacak Genel Kurulda başkan adayı olacak Erol Demirel, bir konuşma yaptı. Demirel konuşmasında muhasebeciliğin ekonomideki önemi ve yeni gelişen teknolojinin kullanımı konusunda önemli bilgiler aktardı. Seçilmesi halinde bu alandaki yeni yazılımın en iyi şekilde kullanılması için gerekli girişimlerde bulunacağını söyledi. Dünyada değişen dijital medya ve meslek üzerindeki etkileri kolaylaştırmak en önemli girişimleri olacaktır.

Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Başkan adayı Erol Demirel Kimdir;

Doğum Yılı ve Yeri: 1960 İstanbul doğumlu, Kabataş Ticaret Lisesi’nden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirdi. Maltepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Ana Bilim Dalında İnsan Kaynakları Uzmanlık Alanında yüksek lisans yaptı. “Örgütlerde Güven Ortamının Öncülleri ve Sonuçları” adlı Yüksek Lisans Tezi bulunmaktadır. Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Muhasebe Denetimi alanında doktorasını tamamladı, halen yeterlilik aşamasındadır.

Çalışma Hayatı : Beyoğlu İlçesi’nde mesleki faaliyetlerini serbest olarak sürdürmektedir. 1994 yılında eğitmenlik görevine başladı. Yayımlanmış çok sayıda mesleki bildiri, mesleki proje çalışmaları ve yazıları vardır. Çeşitli üniversitelerde lisans ve yüksek lisans düzeyinde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. 1992-1994 döneminde İSMMMO Eminönü Oda Temsilciliği, 2000-2004 döneminde Mali Çözüm Dergisi Yazı İşleri Müdürlüğü, 2004-2010 döneminde TESMER İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, 2010-2013 döneminde İSMMMO Oda Saymanlığı, 2013-2016 döneminde İSMMMO Sekreterliği görevlerinde bulundu. TESMER İstanbul Şubesi eğitmenidir. 2016 yılından itibaren İSMMMO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı