DOLAR 33,0990 0.21%
EURO 36,2439 0.52%
ALTIN 2.632,920,44
BITCOIN 21458831,36%
İstanbul
33°

AÇIK

17:13

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

..
Anasayfa / Pendik / Haber Ara 22:05 Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı 21:54 BAŞKAN İMAMOĞLU: “OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR” 21:50 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Duygulandıran Paylaşım 20:31 “Recep Demirhan,Aşı Hayattır ,Aşı Candır “ 17:12 Kocaeli’deki kayıp doktordan acı haber 14:54 “Ebubekir Taşyürek, Mazbatasını aldı” 19:09 İBB, yarına kadar devam edecek kar yağışı için teyakkuzda 18:18 Karadeniz’de gemi battı: Altı kişi öldü 15:20 Kartal Belediyesi Ekiplerinden Devrilen Ağaca Müdahale 15:16 Başkan Yüksel, Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız BırakmadıAdında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi. Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi. Botoks tedaviler arasında yer alıyor Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi. Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi. Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.
Haber Ara   22:05 Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı   21:54 BAŞKAN İMAMOĞLU: “OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR”   21:50 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Duygulandıran Paylaşım   20:31 “Recep Demirhan,Aşı Hayattır ,Aşı Candır “   17:12 Kocaeli’deki kayıp doktordan acı haber   14:54 “Ebubekir Taşyürek, Mazbatasını aldı”   19:09 İBB, yarına kadar devam edecek kar yağışı için teyakkuzda   18:18 Karadeniz’de gemi battı: Altı kişi öldü   15:20 Kartal Belediyesi Ekiplerinden Devrilen Ağaca Müdahale   15:16 Başkan Yüksel, Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız BırakmadıAdında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı  Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi. Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi. Botoks tedaviler arasında yer alıyor Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi. Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi. Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor   Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.
 • Özde Haber
 • İlçeler
 • Pendik
 • Haber Ara 22:05 Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı 21:54 BAŞKAN İMAMOĞLU: “OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR” 21:50 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Duygulandıran Paylaşım 20:31 “Recep Demirhan,Aşı Hayattır ,Aşı Candır “ 17:12 Kocaeli’deki kayıp doktordan acı haber 14:54 “Ebubekir Taşyürek, Mazbatasını aldı” 19:09 İBB, yarına kadar devam edecek kar yağışı için teyakkuzda 18:18 Karadeniz’de gemi battı: Altı kişi öldü 15:20 Kartal Belediyesi Ekiplerinden Devrilen Ağaca Müdahale 15:16 Başkan Yüksel, Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız BırakmadıAdında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi. Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi. Botoks tedaviler arasında yer alıyor Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi. Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi. Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.

Haber Ara 22:05 Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı 21:54 BAŞKAN İMAMOĞLU: “OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR” 21:50 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Duygulandıran Paylaşım 20:31 “Recep Demirhan,Aşı Hayattır ,Aşı Candır “ 17:12 Kocaeli’deki kayıp doktordan acı haber 14:54 “Ebubekir Taşyürek, Mazbatasını aldı” 19:09 İBB, yarına kadar devam edecek kar yağışı için teyakkuzda 18:18 Karadeniz’de gemi battı: Altı kişi öldü 15:20 Kartal Belediyesi Ekiplerinden Devrilen Ağaca Müdahale 15:16 Başkan Yüksel, Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız BırakmadıAdında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi. Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi. Botoks tedaviler arasında yer alıyor Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi. Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi. Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.

ABONE OL
18 Ocak 2021 22:09
Haber Ara   22:05 Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı   21:54 BAŞKAN İMAMOĞLU: “OLİMPİYAT DEYİNCE TÜYLERİMİZ DİKEN DİKEN OLUYOR”   21:50 Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan Duygulandıran Paylaşım   20:31 “Recep Demirhan,Aşı Hayattır ,Aşı Candır “   17:12 Kocaeli’deki kayıp doktordan acı haber   14:54 “Ebubekir Taşyürek, Mazbatasını aldı”   19:09 İBB, yarına kadar devam edecek kar yağışı için teyakkuzda   18:18 Karadeniz’de gemi battı: Altı kişi öldü   15:20 Kartal Belediyesi Ekiplerinden Devrilen Ağaca Müdahale   15:16 Başkan Yüksel, Karla Mücadele Ekiplerini Gece Boyunca Yalnız BırakmadıAdında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı  Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi. Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi. Botoks tedaviler arasında yer alıyor Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi. Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi. Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor   Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Adında “Migren” olan ilaçlar konusunda uyardı

 

Migren ağrısı için gelişigüzel ilaç kullananları uyaran Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Doktora danışmadan adında ‘migren’ geçen ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir; ama atakları sıklaştırır.” dedi.

Pendik Belediyesinin sosyal medya üzerinden canlı olarak düzenlediği sağlık seminerleri devam ediyor. Son olarak Pendik Yüzyıl Hastanesi’nden Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır “Migren Tanı ve Tedavisi” konulu bir seminer verdi. Pendik Belediyesinin Facebook hesabı üzerinden yapılan canlı yayında migrenin belirtilerinin tek ya da iki taraflı zonklayıcı baş ağrısı, ağrı olduğunda ışık ya da sesten rahatsız olma ve bu ağrıya bulantı veya kusmanın eşlik etmesi olduğunu söyledi.

Botoks tedaviler arasında yer alıyor

Migren tedavisine yönelik de bilgi veren Uzman Doktor Mehmet Emin Çakır: “Haftada 2-3 defa migren atağı geçirenlere botolinium toxin yani botoks ya da sinir blokaj tedavisi uyguluyoruz. Ayda 4-5 defa atak geçiren hastalara ise ilaç tedavisi öneriyoruz.” dedi.

Gelişi güzel ilaç kullananları uyardı

Migren tedavisinde ilaç kullanmak için mutlaka bir nöroloji uzmanına görünülmesi gerektiğini vurgulayan Doktor Mehmet Emin Çakır, adında migren kelimesi geçen ağrı kesiciler konusunda hastaları uyardı. Bu ilaçların gelişi güzel kullanılmasının tehlikesine dikkat çeken Çakır: “Üzerinde ‘migren’ yazan ilaçları kullanmayın. Bunlar ağrınızı geçirir: ama migren ataklarını sıklaştırır.” dedi.

Her hafta farklı konular üzerine seminer düzenleniyor

Pandemi süreci nedeniyle sosyal medya üzerinden düzenlenen sağlık seminerlerini www.pendik.bel.tr adresinde etkinlikler bölümünden ve her ay çıkan aylık kültür bülteninden takip edebilirsiniz.

Yazar

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.