Kültür SanatManşet

İşte AYGAD farkı

.

İşte AYGAD farkı

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği son yıllarda eğitim faaliyetlerine özel bir önem vermeye başladı.
Geçtiğimiz hafta bu eğitim faaliyetlerine bir yenisi eklendi.
Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlenen ‘Kültür Sanat Gazeteciliği Eğitimi’ programında Anadolu’nun çeşitli illerinden gelen gazeteci arkadaşlarla birlikte gazetecilik adına çok faydalı bir 4 gün yaşadık.
Bu eğitim programının düzenlenmesinde büyük katkıları olan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz hanıma özellikle teşekkür etmek istiyorum.
Ayrıca programın eğitim bölümüne ev sahipliği yapan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin’le birlikte program sırasında düzenlenen kültür gezilerinde gazetecileri ağırlayan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e de teşekkür ediyorum.
Eğitim seminerlerinde çok değerli öğretim üyeleri
Prof. Dr Erhan Eroğlu,.Abdülbeşir Ceylan, Prof.Dr Nilüfer Narlı ve Doç.Dr Selva Ersöz biz gazetecilere aydınlatıcı ve yol gösterici bilgiler verdiler, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Seminer sonunda verilen katılım belgesine de diğer gazeteci arkadaşlarım gibi evimde özel bir yer vericem. Bu seminerin düzenlenmesinde katkıları olan başta dernek başkanımız Ahmek Işıkdağ olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
AYGAD yaşadıkça daha faydalı eğitim programlarında buluşacağımıza inanıyorum. Tüm gazeteci arkadaşlarım gibi ben de bu tür programları sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Seçil ESKİOĞLU
Latest posts by Seçil ESKİOĞLU (see all)
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı