necdet-cam-akademi
GündemManşet

Kılıçdaroğlu’nun esnaf ziyareti mitinge dönüştü

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun Edirne’de esnaf ziyareti adeta mitinge dönüştü. Sokak ortasında vatandaşa seslenen Kılıçdaroğlu, “Bay Kemal’in saray merakı yoktur. Bundan emin olmanızı isterim. Saraylarda oturmak için değil, halkımız gibi yaşamak isteriz” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Edirne’de grup toplantısının ardından esnaf ziyaretinde bulundu. Kılıçdaroğlu’nun esnaf ziyaretini çok sayıda vatandaş takip edince, ziyaret adeta mitinge dönüştü. Kılıçdaroğlu, sokağın ortasında kurulan ses düzeneğinden halka seslenerek “Bize katılın” çağrısında bulundu.

“Buraya daha farklı bir ortamda, daha farklı bir atmosferde geleceğiz” diyen Kılıçdaroğlu, “En büyük arzum huzur içinde bu ülkeyi yaşatmaktır” ifadelerini kullandı.

“BAY KEMAL’İN SARAY MERAKI YOKTUR”

Kılıçdaroğlu, “Bay Kemal’in saray merakı yoktur. Bundan emin olmanızı isterim. Saraylarda oturmak için değil, halkımız gibi yaşamak isteriz” diye konuştu.

“HALKIN UMUDU KILIÇDAROĞLU” SLOGANLARI

CHP liderini takip eden vatandaşlar, “Halkın umudu Kılıçdaroğlu” sloganları attı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu da sosyal medya hesabından Edirne’de halka seslenişinin fotoğrafını paylaşarak, “Edirne’den Ardahan’a barışma, helalleşme, düzelme, canlanma istiyor milletimiz. Hep beraber, hep beraber…” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı