GündemKartalManşet

Sanat Akademisi Gençlik Senfoni Orkestrası Yeni Üyelerini Arıyor

Sanat Akademisi Gençlik Senfoni Orkestrası Yeni Üyelerini Arıyor.jpeg319 KBSanat Akademisi Gençlik Senfoni Orkestrası Yeni Üyelerini Arıyor.docx13 KB2 ek (332 KB)Tümünü indirTümünü OneDrive’a kaydet

Sanat Akademisi Gençlik Senfoni Orkestrası Yeni Üyelerini Arıyor

Kartallı çocuk ve gençlerin kültür sanatla tanışması, sanatla iç içe büyüyerek toplum içindeki sevgi ve kardeşliği pekiştirmesi için Kartal Belediyesi Sanat Akademisi bünyesinde kurulan Gençlik Senfoni Orkestrası, yeni üyelerini bekliyor.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde kurulan ve ünlü keman virtüözü, besteci, akademisyen Cihat Aşkın’ın müzik direktörlüğünü yaptığı Gençlik Senfoni Orkestrası’nda; yaylı, nefesli ve vurmalı çalgılar alanında 14 ve 22 yaş arası gençler eğitim alabilecek.

17-23 Ağustos 2021 tarihleri arasında www.kartal.bel.tr

Kartal BelediyesiKartal Belediyesi Kurumsal İnternet Sitesi. Yaşlı Bakım ve Huzur Evi Komşuluk ve Dayanışma Meydanı Uğur Mumcu Kent Meydanıwww.kartal.bel.tr
adresi üzerinden alınacak olan başvuruların ardından, 23-29 Ağustos 2021 tarihleri arasında ise online gerçekleştirilecek dinletiler ile adaylar, jüri değerlendirmesinden geçecek. (Seçmeler online dinletiler üzerinden yapılacağından, adayların hazırlamış oldukları dinletinin linkini, wetransfer yöntemiyle sisteme eklemeleri gerekmektedir.)

Yapılan değerlendirmelerden sonra Sanat Akademisi Gençlik Senfoni Orkestrası’nda eğitim almaya hak kazananlar, 31 Ağustos 2021’de açıklanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı