GündemManşet

“Kapadokya Kartal Otel Kiraya Verildi”  

Mevlana ve Hacı Bektaşi Veli ve Kapadokya bölgesi ziyaretlerinde konaklama olanağı sağlayan otel, Türkiye’nin en büyük turizm bölgelerinden biri olan Nevşehir’de inşa edilmişti.

Yıllık 3,5 milyon yerli – yabancı turist tarafından ziyaret edilen Kapadokya’da 98 odalı ve 210 yatak kapasiteli otelimiz 2013 yılı Ağustos ayından beri hizmet vermekte olan Kartal belediyesi tarafından kiralanarak o dönem Kartal belediye Başkanı Altınok Öz tarafından halkın hizmetine açılmıştı.

Uzun yıllar boyunca Kartal’a ve Kartal Halkına düzenli gelir getirmesi amacıyla kurulan tesis Kartallı vatandaşlarada özel indimler ile faydalanıyordu.

Yeni dönmede Kartal belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in öncülüğünde ,Kartal belediye bütçeside düşünülerek Kapadokya Kartal oteli kiraya verildi.Bu şekilde otel için verilen kira ve masraflar azaltılması kiraya verilerek gelirin belediye bütçesine aktarılması başlıca sebeplerden biri olduğu bildirildi.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İyide , haberde kiraya veriken otelin ne sekilde ne kadar süreyle kim veya kimler verildiği gerekmez mi.. Boyle haber mi olur.. hiç yakustıramadım.. şu işi DOĞRU durust yapın yaa. . Slm ve sevgiler.. (eb)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı